KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 14046447
nr 1404 6447
Gravyr
"Madame Adeleide de France", efter Nattier, Blifford R James. Signerad, mm;35x50, yttermått inklusive ram: 60x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:24:40
20/6 12:40:02
100 kr
21/6 20:19:40